Provinciale Kampioenschappen Oost-Vlaanderen
Provinciaal Kampioenschap Aflossingen 2013
Op zondag 18 augustus 2013 organiseerde ALVA samen met de provincie Oost-Vlaanderen het Provinciaal Kampioenschap Aflossingen.
Uitslagen
-
Uitslagen
4 x 100 meter AC Vrouwen
Uur: 12:58 Reeks: 1 1 VS 49.85 PK Jun 1 413 GRILLET ISABEAU 94 412 GRILLET JUSTIEN 94 379 TIMMERMANS LOTTE 95 454 PRAET LIESBET 94 2 DEIN 53.12 PK Mas 1 3845 CLAUWAERT KARINE 59 4053 VAN RENTERGHEM SONIA 65 3092 CLAUWAERT LIEVE 71 4180 COPPIETERS ELS 78 ACW DIS 3729 VAN LYSEBETTEN ELS 59 3041 BAL ANJA 65 3601 VAN HUL ISABEL 73 3871 AUDENAERT AMARYLLIS 75 RIEM DIS 3029 VAN HECKE HILDE 73 3027 ANDRIES LINDA 76 3676 DE RYCKE NADIA 72 3677 VERCAUTEREN GISELLE 69 4 x 100 meter AC Vrouwen
Uur: 12:58 Reeks: 2 1 DEIN 48.48 PK 1 2606 COPPENOLLE EMMA 96 1816 DE RUYCK HANNE 91 257 TIMPERMAN CHARLOTTE 94 1361 DE JANS MARLIEN 91 2 EA 49.08 PK 2 1169 DILLENS JUDITH 98 2013 JANQUART NINA 90 2150 GEEROMS AN-MARIE 92 423 ABBELOOS ELINE 95 3 KAAG 49.24 PK 3 355 MISSINNE SARAH 95 1411 LAMBRECHT CHARLOTTE 93 2070 GARRE MAAIKE 90 586 BOGAERT ANNELIES 95 4 AVLO 50.64 787 TOP MAYA 98 1875 DE WAEL ELS 90 3227 VAN DEN BROECK HANNE 96 1919 VERDURMEN LINSEY 83 5 KAAG 53.21 4179 VAN DAMME PETRA 78 2099 RYCKEBOER EVA 86 2118 VANOMMESLAEGHE JOLIEN 89 1963 SPILEERS AURELIE 92 6 AVLO 54.61 2734 VAN LOO NETTE 97 2815 THIBAU INE 97 3121 VAN EYNDE MEIKE 97 827 BUYLE YARA 98 4 x 100 meter AC Mannen
Uur: 13:03 Reeks: 1 1 STAX 44.84 1872 ROELS GIANNI 99 1992 VAN DE WOESTYNE DENIS 81 2083 DE WULF ROBIN 84 2862 LAFORT IARRE 93 VS Jun DIS 627 DE GROOT JONAS 95 614 MAES GERBEN 94 523 ELOOT BRAM 95 470 BEKE TIM 94 4 x 100 meter AC Mannen
Uur: 13:03 Reeks: 2 1 ACME 41.93 PK 1 2405 PIETERS CHRISTOF 86 2788 THYS SEPPE 92 669 PIETERS GIOVANNI 94 2831 VAN DEN HENDE MULAMBA 84 2 VITA 44.77 PK 2 802 TEUGELS FILIP 95 3144 STROOBANTS JORI 89 683 HERREGODTS PREBEN 95 3124 SJUVARIN IVAN* 96 3 LEBB 44.82 PK 3 3017 LAISNEZ SVEN 78 2722 VAN DEN BERGHE RUBEN 89 650 VAN NUFFEL DANNY 95 2152 DE MAERSSCHALCK JAN 86 4 LEBB 45.24 2721 VANDER MIJNSBRUGGE WOUTE. 92 2768 THYS YOSHI 92 2151 VANFLETEREN SAM 88 2153 DE MAERSSCHALCK PIETER 88 ASVO DIS 399 DE LANGE SIMON 95 666 DE MEULEMEESTER ALAN 95 2780 HUWEL KLAAS 91 2954 VAN HAUWERMEIREN JASPER 96 4 x 80 meter Min Vrouwen
Uur: 13:17 Reeks: 1 1 EA 45.32 8320 BEVERNAEGIE LISE 00 7424 DE MAESSCHALCK MARGOT 00 7414 VAN CUTSEM AMBER 00 7673 DE ROCKER JOLEIN 01 2 RCG 46.03 7218 VERSTRAETE FLEUR 00 6856 DE PLU LUNA 01 7834 DE CALUWE EMMELIE 00 7578 BRACKE JILL 01 3 STAX 46.83 6763 SCHELLYNCK JANNE 01 6850 DE BLANDER LAURA 00 6757 COCQUYT LUNA 01 6764 VAN DE PUTTE JOELLE 01 4 LEBB 47.37 7058 CHAMPEAUX ANNE-SOPHIE 00 7142 VAN CAMPENHOUT JENTE 00 7060 HEYVAERT LOTTE 01 7059 VIERENDEELS LOIKE 01 5 ASVO 47.80 6902 DEVENYNS CELIEN 01 7304 VANDRIESSCHE SIMCKE 01 7508 BAERT AMBER 01 7700 DEPOPPE BRONTY 01 6 DEIN 47.98 6901 VANHALST SARA 01 6911 DE WINTER KATRIJN 01 7468 VAN VYNCKT LEONIE 00 6907 COENE LENA 00 4 x 80 meter Min Vrouwen
Uur: 13:17 Reeks: 2 1 VOLH 44.04 PK 1 7958 BEELEN TINE 00 7684 THYSSEN LISSE 01 7686 NAUDTS ANKE 01 7694 CERPENTIER FEMKE 00 2 VITA 45.09 PK 2 7890 COOMANS LIESE 00 7509 D'HOE JELSKE 00 8014 DE WINTER FREYA 00 7515 LASSER ELISE 00 3 ACW 45.32 PK 3 7498 STEVENS NANOUK 00 6869 STALLAERT VIRZE 01 6867 BURM ANTJE 00 6860 DE FOER LOTTE 00 4 KAAG 46.95 6918 BIZET MARIEKE 00 6896 VAN DE WOESTYNE NELE 00 6919 VAN HEUGTEN LOT 01 6796 VEREECKE HANNA 00 5 ACME 49.54 6784 VAN HOOREWEDER FEBE 01 7588 VAN BASSELAERE OONA 01 6782 ROELS HANNE 00 7268 AGWAZIE ANGEL 01 4 x 80 meter Min Mannen
Uur: 13:20 Reeks: 1 1 AVLO 42.45 PK 2 8190 VAN BRUSSEL BODHI 00 8526 VAN BOCKSTAEL MARTIJN 01 8382 DE BACKER BRYAN 00 8118 VAN HECKE STEF 00 2 RCG 2 47.36 7930 LOEYS MATTHIAS 01 7933 VAN POUCKE DANTE 00 8406 BIEBAUT SANDER 00 7932 VAN HAUTEM MIDAS 01 3 DEIN 48.18 9084 VAN DE VELDE LANDER 00 8532 DOOMS MICHIEL 00 9162 SIMOENS HANNES 01 8533 VAN DE WALLE MAARTEN 01 4 EA 52.04 8604 DE WAEGENEER THOMAS 01 8610 VAN DEN BROECK RAF 00 8611 NUYTS SHANE 00 8612 REDANT RUBEN 01 KAAG 2 DNF 7977 PAUWELS THOMAS 00 8044 VAN AERDE JOREN 01 8064 WAUTERS LAURENS 00 8063 WAUTERS GUILLAUME 00 ACW DIS 8714 VAN DE VOORDE ZACHERY 00 9146 DEMUYNCK FELIX 00 8051 DE PRYCKER PIETERJAN 01 8048 DE LOCHT WANNES 01 4 x 80 meter Min Mannen
Uur: 13:20 Reeks: 2 1 KAAG 1 42.35 PK 1 8474 VAN OOST BRENT 00 7978 THOMAS CEDRIC 00 8263 LAGAST KAREL 00 8264 GUILBERT THIBAULD 00 2 VS 43.23 PK 3 8518 PIETERS REINOUT 01 9360 BUFFEL SIMON 01 8385 DESMET RUBEN 00 8517 DE SMET YANN 01 3 DEIN 44.31 8117 INGELAERE JARNI 00 8245 VAN DE VELDE NIELS 00 8113 CARRETTE ARNE 00 8682 DECLERCQ BRENT 00 4 RCG 1 44.44 9200 DEWULF LENNERT 01 8715 ANNAERT WIETER 01 8654 PEETERS VICTOR 00 8409 VAN LIERDE WANNES 00 5 EA 1 45.95 8614 SEGERS DANIEL 01 8613 JUNIUS YOSHI 01 8605 POPPE TOON 01 8619 NACHTERGAELE KENNETH 00 EA 2 DNF 8604 DE WAEGENEER THOMAS 01 8610 VAN DEN BROECK RAF 00 8611 NUYTS SHANE 00 8612 REDANT RUBEN 01 4 x 60 meter Pup Vrouwen
Uur: 13:26 Reeks: 1 1 ACW 37.00 PK 3 4030 DE FOER MARIT 03 4039 DE BLOCK VEERLE 03 4036 MEESE PAULIEN 02 4031 SMET EMMA 02 2 DEIN 38.11 4106 VAN PARYS LOUISE 03 4572 DOOMS ANNE-SOFIE 02 4233 VAN DER EECKEN MARTHE 03 4102 LIKET LIEZE 03 EA 1 DIS 4641 VAN BOSSUYT YARA 03 4954 SILVERANS JANE 03 5070 VAES FRAN 03 4951 BINST LOUISE 02 LEBB 1 DNF 2993 VAN WEVERBERG HANNE 04 1897 VERCAUTER SARA 05 1291 ENGELAAR NONA 04 1202 HEYVAERT ELLA 05 4 x 60 meter Pup Vrouwen
Uur: 13:26 Reeks: 2 1 ASVO 34.54 PK 1 4537 DE VLEESCHAUWER FEMI 02 4090 DEMETTER KAAT 02 4094 HANSSENS ILANA 02 4764 VAN SNICK ANAIS 02 2 KAAG 1 35.20 PK 2 4254 VAN RENTERGHEM ZARA 02 3972 BONNE AMELIE 03 3966 VAN DRIESSCHE XANTHE 03 4246 LAGAST ESTER 02 3 RCG 37.38 5743 FOUQUAERT ZAZIE 02 4682 DE RAEVE MAITE 02 4412 CAILLY MEREL 02 3933 SERVAES LAURA 02 4 KAAG 2 38.39 4028 DE MOOR HELENA 02 3971 DE RUYTER JANA 02 4510 DECAESTEKER MARION 02 3973 VANDER MOTTEN MEREL 03 5 ACME 38.80 4867 BOONE LUCA BELLA 02 4838 WULFRANCKE ERIN 02 3954 VAN DAELE MAITE 03 3952 ROELS FEBE 02 4 x 60 meter Pup Mannen
Uur: 13:42 Reeks: 1 1 RIEM 1 34.96 PK 3 4993 VAN HERREWEGHE THOMAS 02 5081 LAGAEYSSE WOUT 02 5249 VAN HERREWEGE THIMON 02 5560 MOREAU BJARNE 02 2 EA 35.81 5754 VAN DEN BROECK BERT 03 5763 BINST JULIEN 02 5746 COPPIETERS KOBE 02 6095 VERRIEST NOAH 02 3 STAX 38.33 5004 DE BRUYNE NOAH 02 5006 HERBOTS CASPER 02 4848 DE CLERCQ ARNOU 02 5009 RANGAN GIACINTO 02 4 VITA 38.50 5906 VAN DE PERRE LANDER 02 5657 DE WIN ARNO 02 5919 TORREKENS MYLAN 02 6349 SCHOKKAERT ARNOUT 02 5 ALVA 39.35 5548 VAN ROSSEM TIM 02 5862 VERLEYSEN JENS 03 5543 VAN HIMBEECK PIETER 03 5544 VAN HIMBEECK MICHIEL 02 6 LEBB 1 41.80 5399 DE BRAEKELEER ARNE 03 9731 DEPOORTERE EMIEL 02 5594 BLOMMAERT TRISTAN 03 5595 ROBIJNS FLOR 03 4 x 60 meter Pup Mannen
Uur: 13:42 Reeks: 2 1 ACG 35.97 5103 DE COCK JELTE 02 4952 LARMUSEAU PIETERJAN 02 6898 STARCK ANTHONY 02 5523 GERAIN JONAS 03 2 ASVO 36.58 6331 VAN SNICK CLOVIS 02 5613 BOSSCHAERT ARTHUR 02 6329 NEUVILLE PEPIJN 02 5084 DE CREMER ARNAUD 02 3 RCG 2 36.64 6091 VERGALLE KOBE 03 4829 GENBRUGGE MATHIJS 02 4833 SEVERENS STIJN 02 4834 STEVENS BRECHT 03 4 ACW 37.09 5027 ITERBEKE WOUT 02 5198 HERTSENS RUNE 03 5021 VERELLEN MATTHIAS 02 5880 OST JASPER 03 5 VS 1 37.71 5434 BUYSSE WARRE 03 5924 DHONDT ALEX 02 5433 DESMET LUKAS 02 5185 DE LATHAUWER ANDREAS 03 6 RCG 3 39.08 5462 DE VILDER JARNE 03 5498 VANDE CAVEY HENRI 03 5454 MONS JEF 02 4828 DIERCKXSENS EMIEL 02 4 x 60 meter Pup Mannen
Uur: 13:42 Reeks: 3 1 RCG 1 34.65 PK 1 5650 VELDEMAN JARNE 02 5453 MISPLON JEF 02 9711 VAN DER STRICHT MATHIAS 02 4824 COENE LARS 02 2 ACME 34.89 PK 2 6651 BAELE JARNE 02 5712 POTVLIEGE GLENN 02 5542 FACON ALEXANDER 02 5232 DE MUYNCK BRAM 03 3 KAAG 2 35.98 5016 MECHELINCK JARNO 03 5606 DE BAERDEMAEKER STAN 03 5569 BRAEMS DORUS 02 4903 PAUWELS MATHIAS 02 4 KAAG 1 36.61 5571 ARNOUT GILLES 02 5610 NOTEBAERT KAMIEL 02 4912 DENDONCKER ARNE 02 4906 HAUTTEKEETE JENTE 02 4 x 60 meter Pup Mannen
Uur: 13:42 Reeks: 4 1 DEIN 35.39 5095 DE PAERMENTIER GERBEN 03 6314 VAN HOECKE PIETER 02 5835 VAN DE WALLE MILAN 02 5100 DE GROOTE FERRE 02 2 VOLH 36.57 6130 DE SCHRIJVER TORBEN 03 6121 VAN HOUTS JARNE 02 6120 QUINTELIER FREDERIQUE 02 8001 BRUERS Keanu 02 3 RIEM 2 40.49 5178 TEMMERMAN THIBAUT 02 5850 WAUTERS EMIEL 03 4989 DE SAEDELEIR LANDER 03 5473 VAN BOSSCHE NIELS 02 4 x 60 meter Ben Vrouwen
Uur: 14:01 Reeks: 1 1 ACME 39.30 PK 3 1131 DE MUYNCK FIEN 05 868 VAN DAELE MORGANE 05 1465 D'HAEYERE KATO 04 1468 VANDENKERCHOVE AUDE-MARG. 04 2 RIEM 39.75 PK 3 1093 TEMMERMAN MARGAUX 04 1364 VAN BOSSCHE LISA 05 2915 LAGAEYSSE MIEK 04 1359 MUSSELY LISE 05 3 STAX 39.91 940 MAHY FELINE 04 939 FAVOREEL THAIS 04 1198 PRAET AXELLE 04 938 DE BRUYNE LAURE 04 4 LEBB 40.71 2993 VAN WEVERBERG HANNE 04 1897 VERCAUTER SARA 05 1291 ENGELAAR NONA 04 1202 HEYVAERT ELLA 05 4 x 60 meter Ben Vrouwen
Uur: 14:01 Reeks: 2 1 RCG 1 38.59 PK 1 1545 COOMANS HANNE 04 1828 RITIERE CAMILLE 05 828 VAN HULLE OONA 04 820 DIOUF LOUISE 04 2 KAAG 41.80 877 HONORE ELLE 05 1474 VAN OOST ELLA 05 1473 DECAESTEKER MARTHE 04 881 GINTERTAELLE JILL 04 3 RCG 2 42.16 818 DE LANDSHEERE EMMA 05 1391 VANDE CAVEY FRANCE 05 826 VAN HULLE HANNE 05 1338 CAILLY LISA 04 4 VS 43.42 3028 VAN HERREWEGHE EMMA 05 3029 VAN HERREWEGHE LAURE 05 3038 VERBRUGGEN LAURE-LISE 05 1772 BERGMANS AYLA 04 5 ACW 44.52 2948 VAN HANDENHOVEN CARA 06 2709 DEJONGHE HELENA 06 1753 TUYLS ZOWIE 05 951 VERLEYSEN CAITLIN 04 4 x 60 meter Ben Mannen
Uur: 14:14 Reeks: 1 1 DEIN 41.73 1517 DHONDT ELIAS 04 1338 VAN RENTERGHEM THIJS 04 1422 BOONE NATHAN 04 2772 VAN HOECKE BRAM 04 2 STAX 43.89 1203 HEIRMAN BAVO 04 3374 VAN BUGGENHOUT - T71 JAN. 04 1206 VAN DE KERCKHOVE JELLE 04 3580 DECOENE WOUT 06 3 LEBB 44.64 9803 ENGELAAR Luca 06 3465 VAN HAMME JENTE 05 3125 DE WAEL LEN 05 2158 CAUDRON MEINDERT 04 4 RIEM 47.17 1177 COCKHEYT JOERI 04 9802 Hoste 06 1874 MOREAU WARRE 05 1179 BOSTYN DAAN 04 AVLO DIS 2930 HEIRBRANT KLAAS 04 1980 EVERAERT ROBBE 04 3739 HEIRMAN JESSE 05 2067 HELON MAURO 06 4 x 60 meter Ben Mannen
Uur: 14:14 Reeks: 2 1 RCG 1 39.47 3094 BARBIO MATISSE 05 1807 RIJPKEMA JAN 04 2135 VAN DER MEIREN ILIAN 05 1023 COENE THOR 04 2 ACME 42.06 2351 VAN DE SOMPEL JARNE 04 5712 POTVLIEGE GLENN 02 1676 GAUDISSABOIS VICTOR 05 1456 GILSON MILAN 04 3 VOLH 43.23 2526 NEELS BEAU 05 2542 VAN HOUTS JOCHEN 05 2533 VAN DE VELDE TIJS 05 2529 KLUSKENS JOCHEN 04 4 RCG 2 46.92 3093 BARBIO ALEXANDER 06 1025 GENBRUGGE MICHIEL 04 1808 VERSTRAETE ROBBE 05 1736 DEMEY STAN 06 4 x 60 meter Ben Mannen
Uur: 14:14 Reeks: 3 1 ZELE 38.52 PK 1 1678 THIENPONDT ILIAS 04 1682 VERNIERS MAXIM 05 2942 VINCK MIRKO 04 1683 STAES KIAN 05 2 ASVO 38.56 PK 2 3531 JONCKHEERE DYLAN 04 1932 DE VRIESE JARON 04 2980 MAGERMAN YORBE 04 1322 DE CREMER HERVE 04 3 ACW 38.98 PK 3 2995 VAN HANDENHOVEN TIJMEN 05 1232 SMET LUKAS 04 1241 VAN WAUWE RUNE 04 2244 TUYLS INDY 04 4 KAAG 39.60 1359 VAN HEUGTEN SIEP 04 1105 COOREVITS KASPER 05 1248 LAMOTE FELIX 04 1104 HAUTTEKEETE SIEBE 04 4 x 100 meter Cad Vrouwen
Uur: 14:39 Reeks: 1 1 EA 51.24 PK 1 1169 DILLENS JUDITH 98 1159 DE VLIEGER ILKJE 98 1163 HUYS ANS 98 1151 VAN LIMBERGEN KELLY 99 2 ACME 51.52 PK 2 744 BEYLEMANS JOKE 99 1040 LAMMENS LISA 98 995 LOOTENS JILL 98 1130 PAUWELS JANA 98 3 ACW 52.38 PK 3 1240 DE WAELE LENA 99 1661 VAN STEENLANDT SUZANNE 99 757 MASSAER EMMA 99 756 ROSSAERT NICASINA 99 4 DEIN 52.45 786 TIMMERMAN LARISSA 98 824 VAN DEN DRIESSCHE FIEN 98 792 BUYSSE FIEN 99 1608 DE SCHANFELEIRE KIMSY 98 5 KAAG 52.68 875 DEMARET MEREL 98 1523 NUTTELMANN LARA 98 876 DE VIJLDER HANNELORE 98 1268 CORNELIS JACINTHA 98 6 VS 55.05 1079 VAN DEN ABBEEL FEMKE 98 1178 VANDEMAELE EMMA 98 1083 DE WINTER JILL 98 1185 VAN LANCKER INA 98 4 x 100 meter Sch Vrouwen
Uur: 14:44 Reeks: 1 1 DEIN 49.04 PK 1 2819 VAN DE WALLE EMMA 96 3120 BEAUCARNE CHLOE 97 2595 DUYCK CHARLOTTE 97 2606 COPPENOLLE EMMA 96 2 ACME 50.34 PK 2 2543 BAUWENS LORE 97 2837 PAEPE ZENAID 96 2579 BEYLEMANS LAURA 97 2879 VAN BASSELAERE LINDSAY 96 3 VS 1 51.50 PK 3 2926 BOGAERT JANA 96 2738 MOORTGAT KATRIEN 96 2881 VAN DE VELDE JANA 96 2925 PROVOST ANNA 96 4 EA 53.59 2872 DE PAUW SILKE 96 3345 LAGRILLIERE VALERIE 96 2863 VAN LIMBERGEN TIFFANY 97 2870 WILMOT KYRA 97 5 VS 2 54.13 2883 VAN LANCKER JANA 96 2814 CASTEELS FLORIEN 96 2945 RUBBRECHT LIEN 97 2636 VAN DE CASSEYE HANNE 97 4 x 100 meter Cad Mannen
Uur: 15:00 Reeks: 1 1 VS 2 52.11 1163 TIMMERMANS JAKOB 98 1322 DHONDT THOMAS 98 1161 ELOOT BERT 98 1045 SERTIN JARON 98 DEIN 2 DIS 949 CAUTAERTS JUSTIN 99 911 DE WAELE ERME 99 868 BRACKE JONA 98 867 PARMENTIER KLAAS 98 ACW DIS 823 NICQUE MARVIN 98 825 MEESE MAARTEN 99 1297 TUYLS KEANU 99 926 FIRLEFYN JASPER 99 VS 1 DNF 1181 LAUWAERT LAURENS 98 1308 MORY NIEL 99 1318 D'HONDT ELIAS 98 1254 STALPAERT ARNO 98 4 x 100 meter Cad Mannen
Uur: 15:00 Reeks: 2 1 DEIN 1 47.28 PK 1 952 VANDERVENNET MAARTEN 98 866 ZUTTERMAN KASPER 99 962 SAP ARTHUR 99 857 VANLIERDE JORG 99 2 LEBB 48.82 PK 2 1028 VIERENDEELS SVERRE 98 1144 TAS FREDERIK 98 1401 GABRIELS ROBBE 99 1042 THOMASSEN PIETER 98 3 EA 49.14 PK 3 1220 COPPIETERS EVERT 99 1268 VAN DER VINCKEN IAN 98 1224 DEPOORTERE DYLAN 99 1516 DE DECKER ARNO 98 4 AVLO 49.78 876 VAN PUYVELDE BEN 99 914 VAN ASSCHE SANDER 98 874 DANEEL WANNES 99 875 VAN PUYVELDE STEF 98 4 x 100 meter Sch Mannen
Uur: 15:04 Reeks: 1 1 DEIN 44.41 PK 1 2645 INGELAERE BRIAN 97 3051 CAPIAU TOBIAS 97 2643 DE BUSSCHER JONAS 96 3436 GIELEN EMMANUEL 97 2 AVLO 44.43 PK 2 2677 CLAUS NICOLAS 97 3243 RYCKAERT JAKOB 96 2646 GOOSSENS ROBIN 97 3310 DE MUYNCK MICHIEL 96 3 VS 45.27 PK 3 2889 DE CLERCQ LENN 96 3011 D'HONDT JONATHAN 96 2866 VERBRAEKEL NIELS 96 2890 VAN CAELENBERGHE KRISTOF 96 4 EA 47.81 2924 COPPIETERS KASPER 97 2929 BRACK LANDER 96 2794 JACOBS SVEN 97 2933 DE SCHRIJVER LAURENS 97 4 x 800 meter AC Vrouwen
Uur: 15:30 Reeks: 1 1 RIEM 9:38.50 PK 1 333 VAN HOOREBEKE JOLIEN 94 1500 BALCAEN SARINA 93 2011 BRUGGEMAN PETRA 80 1750 VANDE RIVIERE KATRIJN 90 2 ACW 9:56.47 PK 2 2060 HEIRMAN ELKE 83 1611 VANHECK EVELIEN 89 3601 VAN HUL ISABEL 73 3040 VAN CAMPENHOUT VEERLE 75 3 EA 10:08.77 PK 3 1163 HUYS ANS 98 2870 WILMOT KYRA 97 1801 DE PUS CHARLOTTE 91 1995 DE SADELEER PETRA 84 4 RIEM MASTERS 11:18.47 3676 DE RYCKE NADIA 72 3027 ANDRIES LINDA 76 3143 DE WULF HILDE 65 3029 VAN HECKE HILDE 73 4 x 800 meter Sch Vrouwen
Uur: 15:44 Reeks: 1 1 RCG 10:03.94 PK 1 2892 VAN CAUTEREN LORE 97 2744 DE SCHAEPMEESTER JOLIEN 97 2877 HAENTJENS FRAN 96 2954 VAN CAUTEREN LIZE 97 4 x 800 meter Cad Vrouwen
Uur: 15:45 Reeks: 1 1 EA 10:08.44 PK 1 1165 DE VEYLDER ANNELORE 99 1159 DE VLIEGER ILKJE 98 1216 VONCK LOTTE 98 1161 VAN DEN BROECK LISE 98 2 VS 10:35.80 PK 2 1262 DE LATHOUWER HANNELORE 98 959 DE CLERCQ LUTGARD 99 1183 TIEROLF CHARLOTTE 99 1112 MATTHIJS ANNELIES 99 3 ASVO 10:45.20 PK 3 779 DECABOOTER FIEN 99 783 DE LANGE ELISA 98 1181 SCHELFHOUT FIEN 99 1064 HEYSE SARA 98 4 DEIN 10:51.40 1608 DE SCHANFELEIRE KIMSY 98 793 VAN PARYS ALIEN 98 781 VAN RYSSEGHEM TREES 98 785 MOREELS LAURA 98 5 RCG 11:10.94 974 VAN DAMME DAGMAR 98 1193 PEETERS LOUISE 98 975 VAN DAMME HANNAH 99 1247 ANNAERT STIEN 99 4 x 800 meter AC Mannen
Uur: 15:58 Reeks: 1 1 AVLO 7:56.57 PK 1 2861 KEPPENS JORIS 93 2622 HOSTE LEVI 91 3253 BONNAERENS KEVIN 90 3056 SCHOCKAERT LAURENS 90 2 RIEM 8:02.63 PK 2 542 DE RUYTER NIELS 94 2357 BAETE MARTIJN 92 2684 WYTINCK THOMAS 84 2356 BAETE GIELJAN 90 3 EA 8:12.10 PK 3 599 POTTIEZ YANNICK 95 598 THEYS ANDREAS 95 564 BUZAITON SAMIR 95 2381 BOMBEKE SVEN 93 4 RCG 8:14.48 7184 STEYFKENS WOUTER 78 583 VAN CAUTEREN RUUD 94 2213 DE BEULE MATTHIAS 88 479 BIEBAUT JELLE 95 5 ASVO 1 8:20.02 400 GHEEROLFS JOACHIM 94 2496 VANDENEEDE JEAN-BAPTIST 93 3369 BAUTERS BEN 93 2414 VER CRUYSSE ANTHONY 92 6 ZA 8:27.58 367 VAN CROMBRUGGE KOEN 95 368 LIGNEEL KASPER 95 369 DEPUYDT THOMAS 95 2307 KIELEMOES TIM 88 7 ZELE 8:28.11 748 VAN DAMME MATISSE 95 635 PICAVET TIM 95 2159 DE MAN DAVY 86 3048 DE BOCK YONI 96 8 DEIN 8:30.85 5753 VERVYNCK LUC 71 1986 ICKET JONAS 93 2016 COENE STIJN 86 2854 VAN VYNCKT KEVIN 89 9 ASVO 2 8:57.74 3405 VANDERBEKEN JONAS 96 2338 DE SMET WOUTER 90 2858 ROBBENS DIETER 97 3103 VERCOUTER RUBEN 97 4 x 800 meter Sch Mannen
Uur: 16:07 Reeks: 1 1 EA 8:31.83 PK 1 2930 DEPOORTERE KEVIN 97 2931 DE BRUYN MARIUS 96 2934 VAN WINGHEM HANNES 96 2932 MAGDY HEGAZY TAMER 96 2 VS 8:33.04 PK 2 2685 CORNELIS TIMO 97 2772 ERAUW KEANU 96 3007 DE LATHOUWER LAURENS 97 3031 OST RIKEN 96 4 x 800 meter Cad Mannen
Uur: 16:08 Reeks: 1 1 RCG 8:36.81 PK 1 1059 VAN DAMME MATTHIAS 98 1060 VANBEKBERGEN ARNAUD 98 724 VAN WAMBEKE EWAUT 98 722 RAHOENS CREO 98 2 VS 8:57.65 PK 2 1160 ENGELS THOMAS 99 1322 DHONDT THOMAS 98 923 CORNELIS MARCO 99 1253 VERLOOVE LANDER 98 3 AVLO 9:14.75 PK 3 1897 ROOMS SIMON 98 875 VAN PUYVELDE STEF 98 876 VAN PUYVELDE BEN 99 914 VAN ASSCHE SANDER 98 4 STAX 9:24.84 872 LEMMENS TOON 99 DEIN 740 DE CLERCQ CEDRIC 98 809 DE BLANDER VICTOR 99 817 MEIRLAEN DIETER 98 5 EA 9:26.15 1238 VAN BELLE WARD 99 1268 VAN DER VINCKEN IAN 98 1223 PEETERS TOM 98 1516 DE DECKER ARNO 98 6 KAAG 9:30.74 974 GOETEYN JENTEN 99 772 BENSCHOP EDWARD 98 769 BRYS BEN 99 1830 BRAEMS WANNES 98 7 DEIN 9:32.50 952 VANDERVENNET MAARTEN 98 867 PARMENTIER KLAAS 98 962 SAP ARTHUR 99 857 VANLIERDE JORG 99 4 x 200 meter AC Vrouwen
Uur: 17:16 Reeks: 1 1 AVLO 1 1:48.41 787 TOP MAYA 98 1875 DE WAEL ELS 90 2815 THIBAU INE 97 317 VANDORPE AXELLE 95 2 VS 1:50.74 1185 VAN LANCKER INA 98 2636 VAN DE CASSEYE HANNE 97 2925 PROVOST ANNA 96 379 TIMMERMANS LOTTE 95 3 KAAG 2 1:52.02 4179 VAN DAMME PETRA 78 2099 RYCKEBOER EVA 86 2118 VANOMMESLAEGHE JOLIEN 89 1963 SPILEERS AURELIE 92 4 AVLO 2 1:54.27 2734 VAN LOO NETTE 97 3227 VAN DEN BROECK HANNE 96 3121 VAN EYNDE MEIKE 97 827 BUYLE YARA 98 4 x 200 meter AC Vrouwen
Uur: 17:16 Reeks: 2 1 ACW 1:42.82 PK 1 1895 CROLS SARAH 85 1261 BUSSENS TINE 93 1268 ROSSAERT ISAURA 92 3202 VAN STEENLANDT SOFIE 97 2 DEIN 1:43.24 PK 2 2819 VAN DE WALLE EMMA 96 257 TIMPERMAN CHARLOTTE 94 1816 DE RUYCK HANNE 91 1361 DE JANS MARLIEN 91 3 KAAG 1 1:43.68 PK 3 355 MISSINNE SARAH 95 304 DE MULDER PAULIEN 95 2070 GARRE MAAIKE 90 1411 LAMBRECHT CHARLOTTE 93 4 ACME 1:44.49 1040 LAMMENS LISA 98 2879 VAN BASSELAERE LINDSAY 96 2543 BAUWENS LORE 97 2837 PAEPE ZENAID 96 5 VS Schol 1:48.88 2926 BOGAERT JANA 96 2881 VAN DE VELDE JANA 96 2738 MOORTGAT KATRIEN 96 2945 RUBBRECHT LIEN 97 4 x 200 meter AC Mannen
Uur: 17:21 Reeks: 1 1 AVLO 1:34.40 PK 3 2677 CLAUS NICOLAS 97 3243 RYCKAERT JAKOB 96 2646 GOOSSENS ROBIN 97 3310 DE MUYNCK MICHIEL 96 2 VS Cad 1:42.48 1254 STALPAERT ARNO 98 VS 1308 MORY NIEL 99 VS 1181 LAUWAERT LAURENS 98 VS 1318 D'HONDT ELIAS 98 VS 3 LEBB Cad 1:44.36 1028 VIERENDEELS SVERRE 98 1144 TAS FREDERIK 98 1401 GABRIELS ROBBE 99 1042 THOMASSEN PIETER 98 4 x 200 meter AC Mannen
Uur: 17:21 Reeks: 2 1 ACW 1:29.92 PK 1 1941 DIERICK GABOR 91 3053 VAN DE VOORDE GERBEN 90 379 ROSSAERT MICHAEL 95 2616 DIERICK TIBOR 96 2 VITA 1:31.27 PK 2 802 TEUGELS FILIP 95 3144 STROOBANTS JORI 89 683 HERREGODTS PREBEN 95 1315 COBBAERT JULIAN 98 3 LEBB 1 1:36.19 3017 LAISNEZ SVEN 78 2722 VAN DEN BERGHE RUBEN 89 2148 DE PROFT MICHIEL 90 5388 VIERENDEELS JAN 68 4 VS 1:36.69 614 MAES GERBEN 94 2543 ROGGEMAN KENNETH 92 2416 BOLLAERT BRAM 92 471 VAN DE STEEN MATTHIAS 95 3 x 600 meter Min Vrouwen
Uur: 17:37 Reeks: 1 1 VOLH 1 5:24.94 PK 1 7682 CEULEMANS DAKOTA 01 7789 VAN LENT JANA 01 7692 LAHEY LEONIE 00 2 ACW 1 5:36.28 PK 2 6859 CAELDRIES CHRISTINE 01 7495 CHIOUA LEKHLI MOENA 01 7498 STEVENS NANOUK 00 3 VOLH 2 5:37.70 Pk 3 7684 THYSSEN LISSE 01 7693 VERMEIREN MAAIKE 00 7694 CERPENTIER FEMKE 00 4 ACME 1 5:40.06 7268 AGWAZIE ANGEL 01 7200 BAEKE EMMA 01 7588 VAN BASSELAERE OONA 01 5 HAMM 5:44.20 7646 TRIEST FEBE 00 7016 VAN BRUSSEL LIES 00 7358 HEETESONNE SIEL 01 6 EA 5:54.48 7424 DE MAESSCHALCK MARGOT 00 7414 VAN CUTSEM AMBER 00 7673 DE ROCKER JOLEIN 01 7 RCG 1 5:59.39 7578 BRACKE JILL 01 7218 VERSTRAETE FLEUR 00 6736 INGELS MARTHE 01 8 ASVO 6:01.50 7302 ANDRIES MARIE 01 7700 DEPOPPE BRONTY 01 7508 BAERT AMBER 01 9 KAAG 2 6:02.98 6896 VAN DE WOESTYNE NELE 00 7295 DE BAERDEMAEKER EMMA 01 6796 VEREECKE HANNA 00 10 ACME 2 6:03.46 6783 VAN PETEGEM ALANI 00 6782 ROELS HANNE 00 6784 VAN HOOREWEDER FEBE 01 11 KAAG 1 6:05.62 7271 BRAEMS MANDIEN 00 6918 BIZET MARIEKE 00 6919 VAN HEUGTEN LOT 01 12 DEIN 6:12.40 7468 VAN VYNCKT LEONIE 00 6907 COENE LENA 00 6901 VANHALST SARA 01 13 ACW 2 6:26.94 6860 DE FOER LOTTE 00 6869 STALLAERT VIRZE 01 6867 BURM ANTJE 00 3 x 600 meter Min Mannen
Uur: 17:51 Reeks: 1 1 RCG 1 5:08.05 PK 1 9200 DEWULF LENNERT 01 7933 VAN POUCKE DANTE 00 8654 PEETERS VICTOR 00 2 KAAG 1 5:19.61 PK 2 8474 VAN OOST BRENT 00 8044 VAN AERDE JOREN 01 8264 GUILBERT THIBAULD 00 3 VS 5:21.89 PK 3 8734 VERHOFSTADT SIMON 00 8385 DESMET RUBEN 00 8386 SERTIN DARIO 01 4 DEIN 2 5:28.93 8245 VAN DE VELDE NIELS 00 8532 DOOMS MICHIEL 00 8682 DECLERCQ BRENT 00 5 AVLO 5:29.56 8877 VAN WALLE JASPER 01 8382 DE BACKER BRYAN 00 8118 VAN HECKE STEF 00 6 RCG 2 5:35.82 8406 BIEBAUT SANDER 00 7930 LOEYS MATTHIAS 01 8409 VAN LIERDE WANNES 00 7 EA 1 5:48.10 8605 POPPE TOON 01 8610 VAN DEN BROECK RAF 00 8613 JUNIUS YOSHI 01 8 DEIN 3 5:48.58 8533 VAN DE WALLE MAARTEN 01 8531 VAN KAUTER JAAD 00 8113 CARRETTE ARNE 00 9 ASVO 5:48.90 8098 VAN DORPE JOREN 01 8101 VANHEUVERBEKE JULIEN 00 8102 VAN SCHUYLENBERGH DRIES 01 10 VOLH 5:51.71 8918 HEYNDRICKX JEF 01 8909 PORTEMAN DAAN 00 8915 MARTENS THIJS 01 11 ACW 5:54.96 9146 DEMUYNCK FELIX 00 8048 DE LOCHT WANNES 01 8051 DE PRYCKER PIETERJAN 01 12 ACME 6:03.81 8209 GILSON PIOTR 01 8234 BRUGGEMAN TIM 01 8363 GAUDISSABOIS LOUIS 01 13 DEIN 1 6:08.14 8117 INGELAERE JARNI 00 9084 VAN DE VELDE LANDER 00 9162 SIMOENS HANNES 01 14 EA 2 6:52.95 8612 REDANT RUBEN 01 8624 VAN BOSSUYT JORDI 01 8611 NUYTS SHANE 00 ALVA DIS 8665 MATTHYS JAN 00 8462 VAN DEN BROECK SENNE 01 8463 BUYS DAAN 00 KAAG 2 DIS 8263 LAGAST KAREL 00 8135 WANZEELE LENNART 01 7977 PAUWELS THOMAS 00 3 x 600 meter Pup Vrouwen
Uur: 17:56 Reeks: 1 1 ASVO 5:47.13 PK 1 4764 VAN SNICK ANAIS 02 4098 DEMEULEMEESTER LISA 03 4094 HANSSENS ILANA 02 2 ZELE 5:58.69 PK 2 4862 LAUREYS MIRTHE 02 4864 COPPIETERS EMMA 02 4775 VALCK YARA 02 3 KAAG 1 5:59.81 PK 3 4246 LAGAST ESTER 02 3971 DE RUYTER JANA 02 3972 BONNE AMELIE 03 4 LEBB 6:08.21 4275 ROELANDT BRITT 02 4278 VIERENDEELS RUNE 03 4274 BIESEMANS FIEN 03 5 ACW 6:15.56 4031 SMET EMMA 02 4038 VAN WAUWE KATO 02 4036 MEESE PAULIEN 02 6 RIEM 6:21.59 4720 VAN HULLE EMMA 03 4173 JOLIE CHARLOTTE 03 4499 DE BOCK LISA 02 7 ASVO 6:28.49 4537 DE VLEESCHAUWER FEMI 02 4090 DEMETTER KAAT 02 4096 VANHEUVERBEKE LOUISE 02 8 RCG 6:32.04 4413 CAPA NILAY 03 5675 OWUSU BERYL 03 4682 DE RAEVE MAITE 02 9 DEIN 6:33.12 4233 VAN DER EECKEN MARTHE 03 4102 LIKET LIEZE 03 4572 DOOMS ANNE-SOFIE 02 10 KAAG 2 6:38.69 3973 VANDER MOTTEN MEREL 03 3966 VAN DRIESSCHE XANTHE 03 4510 DECAESTEKER MARION 02 11 EA 6:50.14 4641 VAN BOSSUYT YARA 03 4954 SILVERANS JANE 03 4951 BINST LOUISE 02 12 ACG 6:56.39 5387 LIEVENS CATO 03 4462 DE PESSEMIER PHOEBE 02 3990 DE BACKER MARIEKE 03 13 ACME 7:07.86 3953 VAN CAMPE LIESBETH 02 3956 VAN HOOREWEDER YENTE 03 4507 D'HAEYERE MARGOT 02 3 x 600 meter Pup Mannen
Uur: 18:19 Reeks: 1 1 ACG 5:45.09 PK 2 4952 LARMUSEAU PIETERJAN 02 4954 VAN RIE KOBE 02 5068 ROELEN THIJS 03 2 LEBB 1 5:58.12 5402 VAN CAMPENHOUT SIEBE 02 5400 KERKHOFS YORAN 03 5398 NAUDTS ARNE 02 3 VOLH 6:01.92 6130 DE SCHRIJVER TORBEN 03 6927 FONCKE RENZO 02 6120 QUINTELIER FREDERIQUE 02 4 RIEM 1 6:12.70 5249 VAN HERREWEGE THIMON 02 5473 VAN BOSSCHE NIELS 02 5560 MOREAU BJARNE 02 5 VS 1 6:17.22 5433 DESMET LUKAS 02 5924 DHONDT ALEX 02 5185 DE LATHAUWER ANDREAS 03 6 ACW 6:22.76 5198 HERTSENS RUNE 03 5021 VERELLEN MATTHIAS 02 5197 COLMAN MATHISSE 02 7 RCG 3 6:33.56 4826 DE KEYSER JONAS 03 5462 DE VILDER JARNE 03 5498 VANDE CAVEY HENRI 03 8 RIEM 2 6:39.53 5178 TEMMERMAN THIBAUT 02 5081 LAGAEYSSE WOUT 02 5850 WAUTERS EMIEL 03 9 RCG 4 6:45.48 4834 STEVENS BRECHT 03 5454 MONS JEF 02 4828 DIERCKXSENS EMIEL 02 10 ACME 1 6:49.71 6651 BAELE JARNE 02 5712 POTVLIEGE GLENN 02 5542 FACON ALEXANDER 02 11 ALVA 6:59.38 5548 VAN ROSSEM TIM 02 5543 VAN HIMBEECK PIETER 03 5544 VAN HIMBEECK MICHIEL 02 3 x 600 meter Pup Mannen
Uur: 18:19 Reeks: 2 1 DEIN 1 5:38.69 PK 1 5095 DE PAERMENTIER GERBEN 03 5835 VAN DE WALLE MILAN 02 5100 DE GROOTE FERRE 02 2 RCG 1 5:51.93 PK 3 9711 VAN DER STRICHT MATHIAS 02 4833 SEVERENS STIJN 02 5499 VERSTRAETE SEPPE 03 3 ZELE 5:53.59 6427 VINCK SYMEN 03 6004 POPPE THOMAS 03 5413 VAN RANSBEEK RENZO 02 4 EA 6:03.97 5763 BINST JULIEN 02 5746 COPPIETERS KOBE 02 6095 VERRIEST NOAH 02 5 KAAG 1 6:08.33 4908 SERRANO MATTHIAS 03 5016 MECHELINCK JARNO 03 4906 HAUTTEKEETE JENTE 02 6 ACME 2 6:13.08 5511 LAENENS JEF 03 4891 VAN CAMPE JAN 03 5232 DE MUYNCK BRAM 03 7 RCG 2 6:13.15 5453 MISPLON JEF 02 6091 VERGALLE KOBE 03 4829 GENBRUGGE MATHIJS 02 8 KAAG 2 6:13.40 5606 DE BAERDEMAEKER STAN 03 4912 DENDONCKER ARNE 02 5571 ARNOUT GILLES 02 9 DEIN 2 6:17.40 6314 VAN HOECKE PIETER 02 5098 COPPENOLLE VIKTOR 02 5834 VAN DE WALLE MATHIS 02 10 ASVO 6:38.20 6331 VAN SNICK CLOVIS 02 5597 VAN LANDEWIJK ADAM 02 5084 DE CREMER ARNAUD 02 11 KAAG 3 6:42.73 4903 PAUWELS MATHIAS 02 5569 BRAEMS DORUS 02 5607 DE CLERCQ MATIS 02 3 x 600 meter Ben Vrouwen
Uur: 18:28 Reeks: 1 1 LAT 6:04.43 PK 1 1001 KLUSKENS ELENA 04 859 DAELMAN DEMI 04 1000 KLUSKENS JANA 04 2 VS 6:40.99 PK 2 1153 D'HAUWERS FEMKE 04 1101 DE LATHAUWER SILKE 06 1773 DE SMET LOISE 04 3 RCG 1 6:43.26 PK 3 827 VAN HULLE MARION 04 820 DIOUF LOUISE 04 828 VAN HULLE OONA 04 4 ZELE 6:48.17 1853 POPPE DORIEN 05 2578 VAN RANSBEECK ARREZINA 06 1300 VERNIERS STEPHANIE 05 5 ACME 6:52.34 1372 BAEKE ALINE 04 1131 DE MUYNCK FIEN 05 1468 VANDENKERCHOVE AUDE-MARG. 04 6 ACG 6:55.13 913 VAN RIE FELIEN 04 912 DE BACKER LIZA 04 911 DE BACKER HANNE 04 7 RIEM 6:58.74 1364 VAN BOSSCHE LISA 05 2915 LAGAEYSSE MIEK 04 1359 MUSSELY LISE 05 8 LEBB 1 7:02.39 1897 VERCAUTER SARA 05 2993 VAN WEVERBERG HANNE 04 1201 RAEMDONCK MADELEINE 04 9 RCG 2 7:12.21 818 DE LANDSHEERE EMMA 05 826 VAN HULLE HANNE 05 1828 RITIERE CAMILLE 05 10 ACW 7:15.07 957 VERMEULEN NELE 05 2709 DEJONGHE HELENA 06 951 VERLEYSEN CAITLIN 04 11 VOLH 7:18.13 1961 BRUERS KIARA 05 1955 MARTENS KAAT 05 1960 DE JONGHE LIMME 04 12 KAAG 7:22.82 881 GINTERTAELLE JILL 04 1474 VAN OOST ELLA 05 1473 DECAESTEKER MARTHE 04 13 RCG 3 7:23.02 1545 COOMANS HANNE 04 1391 VANDE CAVEY FRANCE 05 1337 BRUYNOOGHE LORE 04 14 LEBB 2 7:46.82 1307 HEYMANS HANNELORE 05 1292 VAN CAMPENHOUT NIENKE 05 1291 ENGELAAR NONA 04 15 RCG 4 7:50.00 1338 CAILLY LISA 04 1840 VERGALLE SILKE 05 824 STEVENS LAURA 05 3 x 600 meter Ben Mannen
Uur: 18:38 Reeks: 1 1 KAAG 1 6:15.80 PK 1 1246 VAN OVERSTRAETEN BASILE 05 1214 VAN AERDE VIKTOR 04 1104 HAUTTEKEETE SIEBE 04 2 ZELE 6:20.07 PK 2 1678 THIENPONDT ILIAS 04 1682 VERNIERS MAXIM 05 1683 STAES KIAN 05 3 HAMM 6:23.17 PK 3 2026 ROBBERECHT WOUT 04 2811 DE BEER SEPPE 05 3484 HUYLEBROECK BERRE 04 4 ACME 1 6:35.89 1456 GILSON MILAN 04 2639 DE KNOCK KENJIRO 04 1676 GAUDISSABOIS VICTOR 05 5 ASVO 6:42.59 1820 MEULEMAN LARS 05 1932 DE VRIESE JARON 04 1322 DE CREMER HERVE 04 6 ACW 6:46.84 1232 SMET LUKAS 04 1241 VAN WAUWE RUNE 04 2244 TUYLS INDY 04 7 ACG 6:53.32 1142 LARMUSEAU JONAS 05 1343 STASSIJNS TIJS 05 1829 OLIVIER IEBE 04 8 VOLH 6:54.71 2529 KLUSKENS JOCHEN 04 2533 VAN DE VELDE TIJS 05 3556 FONCKE MATEO 04 9 RCG 1 6:54.80 1023 COENE THOR 04 2135 VAN DER MEIREN ILIAN 05 1808 VERSTRAETE ROBBE 05 10 AVLO 7:00.42 2930 HEIRBRANT KLAAS 04 1980 EVERAERT ROBBE 04 3739 HEIRMAN JESSE 05 11 KAAG 2 7:03.74 1105 COOREVITS KASPER 05 1106 SERANO SEM 06 1248 LAMOTE FELIX 04 12 RIEM 7:19.39 1179 BOSTYN DAAN 04 1874 MOREAU WARRE 05 1177 COCKHEYT JOERI 04 13 RCG 2 7:23.40 3093 BARBIO ALEXANDER 06 3094 BARBIO MATISSE 05 1025 GENBRUGGE MICHIEL 04 14 LEBB 7:25.86 3688 COOLS XANDER 05 1690 RAEMDONCK LUKAS 06 2158 CAUDRON MEINDERT 04 15 ACME 2 7:29.97 2059 POTVLIEGE YENTL 05 2351 VAN DE SOMPEL JARNE 04 1881 VAN DE SOMPEL JORI 04 16 DEIN 7:33.55 1422 BOONE NATHAN 04 1517 DHONDT ELIAS 04 1341 PERSYN VIKTOR 05 17 VS 7:33.56 1444 VAN SYNGEL BRENT 04 2124 VAN BLEYENBERGH ELIAS 04 1966 SIAU BRECHT 04 18 RCG 3 7:35.28 1059 VAN HULLE REMI 06 1807 RIJPKEMA JAN 04 1734 BRUYNOOGHE ARNE 06 4 x 400 meter AC Vrouwen
Uur: 18:53 Reeks: 1 1 RCG jun 4:11.81 PK 1 553 DE PRYCK MARLIES 95 340 DE VLEESCHAUWER HANNAH 95 552 DE PRYCK ANNELIES 95 216 MEULEMAN LORE 95 2 RCG 4:25.69 PK 2 1966 HORIONS NELE 89 1981 PEDE LAURIEN 89 1980 D'HAEMER ELLEN 92 2085 LAUREYS CHARLOTTE 93 4 x 400 meter AC Mannen
Uur: 19:11 Reeks: 1 1 VS jun 3:33.63 PK 1 576 REMMERY JELLE 94 470 BEKE TIM 94 523 ELOOT BRAM 95 535 VAN CAELENBERGHE STEFAAN 94 2 VS 3:34.63 2889 DE CLERCQ LENN 96 3011 D'HONDT JONATHAN 96 2866 VERBRAEKEL NIELS 96 2890 VAN CAELENBERGHE KRISTOF 96 3 ZA masters 3:51.69 PK 1 4829 DE MESURE KRIS 76 4830 DEPUYDT PATRICK 64 5529 LENSSENS CHRIS 69 4823 VANDEVELDE HERMAN 65 4 STAX masters 4:00.84 PK 2 5326 DE BLANDER PETER 72 4716 DE PAUW FRANKY 68 5795 VAN STEENBERGE MARIO 71 5790 VANDAMME WOUTER 74 5 VS Masters 4:02.67 PK 3 5737 PIETERS BART 68 VS 5792 MATTHIJS GUY 68 VS 6067 DE SMET ERWIN 64 VS 5794 VAN DEN BOGAERT TOM 76 VS 4 x 400 meter AC Mannen
Uur: 19:11 Reeks: 2 1 ACME 3:16.41 PK 1 2405 PIETERS CHRISTOF 86 568 BRUYNEEL ARTHUR 94 669 PIETERS GIOVANNI 94 2788 THYS SEPPE 92 2 ASVO 3:24.92 PK 2 666 DE MEULEMEESTER ALAN 95 2780 HUWEL KLAAS 91 858 VAN VLAENDEREN EMIEL 98 399 DE LANGE SIMON 95 3 LEBB 1 3:26.26 PK 3 2768 THYS YOSHI 92 650 VAN NUFFEL DANNY 95 2147 DE MOL AIKO 88 2153 DE MAERSSCHALCK PIETER 88 4 RCG 3:31.50 2185 ROMBOUTS KOEN 88 482 VANBEKBERGEN LAURENZ 95 3119 SABBE WOUTER 85 3052 VAN PETEGHEM THIJS 89 5 LEBB 2 3:39.51 5388 VIERENDEELS JAN 68 3255 DEBOT CEDRIC 96 2148 DE PROFT MICHIEL 90 2617 CAUDRON THOMAS 90 4 x 1500 meter AC Mannen
Uur: 19:35 Reeks: 1 1 EA 15:43.41 PK 1 2393 VAN DER HOEVEN BERT 89 2446 CLAUS PIETER 93 2447 NAERT KOEN 89 2448 TIJTGAT LANDER 83 2 KAAG jun 16:18.35 PK JUN 1 361 BENSCHOP VIKTOR 95 358 BRYS JAN 94 360 DE RUYTER PAUL 95 356 BOTTERMAN AARON 94 3 AVLO 16:19.01 PK 2 2930 DE SCHRYVER DAVY 88 2623 DE BOSSCHER PIETERJAN 90 3055 VAN PRAET RUBEN 91 2682 DE LOOSE STEVEN 89 4 VOLH 17:27.64 PK 3 2666 VERELST KAREL 89 2665 KLUSKENS STIJN 88 2664 VERHAEGE SVEN 80 2917 MEUL WIM 83 5 KAAG masters 17:47.00 PK Mas 1 7156 GEMEDA AMAN 78 5652 GODDEERIS GEERT 70 5518 VAN ASBROECK LUC 65 4770 VAN STEENBRUGGE FRANCIES 76 6 DEIN 18:22.38 5084 VAN DRIESSCHE WIM 73 2016 COENE STIJN 86 2854 VAN VYNCKT KEVIN 89 1986 ICKET JONAS 93 7 DEIN masters 19:27.38 PK Mas 2 5076 MOERAERT STEVEN 75 4985 VAN CAUWENBERGHE FILIP 72 4979 BULTINCK MARC 58 4999 VAN PARYS JAN 66 8 ASVO masters 20:25.65 PK Mas 3 7048 MARTENS FREDDY 77 4984 KETSMAN FREDDY 72 4986 DE LANGE PATRICK 65 4983 DEMETTER PIETER 72 Locatie
-
Locatie en bereikbaarheid
Sportcentrum Osbroek
F. Blanckaertdreef
9300 AalstIndeling wedstrijdzone
» Download situering, bereikbaarheid en indeling wedstrijdzone PK Aflossingen 2013 (PDF - 680KB)
Met dank aan:
stad Aalst
Grote Markt 3
9300 Aalst
tel: 053 73 23 23Tenten Steenackers
Holstraat 53
1840 Malderen
tel & fax: 052 33 79 03
gsm: 0475 73 38 72Delhaize
Parklaan 50/A
9300 Aalst
tel: 053 77 48 17Match
Burgemeesterplein 20a
9300 Aalst
tel: 053 76 94 90 Programma
-
Uurrooster
vanaf 12u30: 4 x 100m Alle Cat, Jun, Mas Vrouwen 4 x 100m Alle Cat, Jun, Mas Mannen vanaf 12u50: 4 x 80m Min Meisjes 4 x 80m Min Jongens vanaf 13u20: 4 x 60m Pup Meisjes 4 x 60m Pup Jongens vanaf 13u55: 4 x 60m Ben Meisjes 4 x 60m Ben Jongens vanaf 14u35: 4 x 100m Cad Meisjes 4 x 100m Schol Meisjes vanaf 14u55 4 x 100m Cad Jongens 4 x 100m Schol Jongens vanaf 15u15: 4 x 800m Alle Cat, Jun, Mas Vrouwen 4 x 800m Schol Meisjes (*) Indien minder dan 13 ingeschreven ploegen over de twee categorieën,
dan wordt de 4 x 800m Cad en Schol meisjes samen gelopen.4 x 800m Cad Meisjes 4 x 800m Alle Cat Mannen 4 x 800m Schol Jongens 4 x 800m Cad Jongens vanaf 17u00: 4 x 200m Alle Cat Vrouwen 4 x 200m Alle Cat Mannen vanaf 17u20: 3 x 600m Min Meisjes 3 x 600m Min Jongens 3 x 600m Pup Meisjes 3 x 600m Pup Jongens 3 x 600m Ben Meisjes 3 x 600m Ben Jongens vanaf 18u40: 4 x 400m Alle Cat Vrouwen 4 x 400m Alle Cat, Jun, Mas Mannen vanaf 18u30: 4 x 1500m Alle Cat, Jun, Mas Mannen » Volledig programma en uurrooster PK Aflossingen (PDF - 231KB)
- De juniors-en de mastersploegen dienen hun aflossingen te lopen met de aflossingswedstrijden voor alle categorieën.
- Iedereen mag deelnemen aan twee aflossingswedstrijden.
- Elke club mag per wedstrijd verschillende ploegen inschrijven. De B ploeg wordt als de minst sterkste beschouwd.
Uitreiking medailles
Tijdstip van uitreiking van medailles en schildjes voor de kampioenenploeg.
14u25: 4 x 100m Jun Dames
Mas Dames
Alle Cat DamesJun Heren
Mas Heren
Alle Cat Heren16u10: 4 x 80m Min Meisjes
Min Jongens4 x 60m Pup Meisjes
Pup JongensBen Meisjes
Ben Jongens4 x 100m Cad Meisjes
Schol MeisjesCad Jongens
Schol Jongens16u35: 4 x 800m Jun Dames
Mas Dames
Alle Cat DamesSchol Meisjes
Cad MeisjesJun Heren
Mas Heren
Alle Cat HerenSchol Jongens
Cad Jongens18u10: 4 x 200m Alle Cat Dames
Alle Cat Heren3 x 600m Min Meisjes
Min JongensPup Meisjes
Pup JongensBen Meisjes
Ben Jongens18u55: 4 x 400m Alle Cat Dames
Jun Heren
Mas Heren
Alle Cat HerenOnmiddellijk na wedstrijd: 4 x 1500m Jun Heren
Mas Heren
Alle Cat HerenIn tegenstelling tot andere jaren worden de eerste drie ploegen (de snelste tijden van alle mogelijke reeksen per proef) verwacht voor de podiumhuldiging.
De eerste drie ploegen krijgen een medaille. De kampioenenploeg krijgt daarbij nog het schildje van de kampioenenploeg.